طراحی با زغال🖌

جلسه دوم🖌

” سلام سلام بچه ها🥰🌹

خب تو این جلسه هدفمون سایه زدن و طراحی با زغال برای پلک بالا و پلک پایین هست.وسایلی که در این جلسه نیاز داریم:

۱💠 قلم موی پارس شماره 2

۲💠قلم موی پارس شماره 9

۳💠قلم موی شماره 10 (که جلسه پیش تهیه کردیم)

۴💠مداد کُنتور پارس B3

۵💠مقوای اِلِر و زغال طراحی (که جلسه پیش تهیه کردیم)

~.~.~.~.~.~.~.~.~👇👇👇👇~.~.~.~.~.~.~.~.~.

قلم موی ۲و۹ پارس + مداد کنتور B3

به کمک شابلون تعدادی بیضی(برا شروع با اندازه های یکسان) بر روی مقوای الر میکشیم.سپس قسمت پایین بیضی را مانند قسمت پلک پایین چشم(چون انحنا دارد)با زغال طراحی را شروع میکنیم.

ابتدا با قلم موی شماره2(چون نازک تر هست)روی بیضی را با زغال خط می اندازیم.و با حرکت افقی قلم مو کمی خط را پررنگ تر میکنیم تا محو شود.سپس با قلم موی شماره9 بعد ازین ک ب زغال اتدوخته شد،فقط کمی سیاهی پایین بیضی را پخش میکنیم با حرکات دورانی و سعی میکنیم محو تر شود.سپس قلم موی شماره 10 را برمیداریم و به زغال اندوخته میکنیم(فقط یک بار ب زغال مالیده شود)و پایین بیضی را محو تر میکنیم با حرکات دورانی و افقی.یعنی در کل سعی داریم هرچه از بیضی دورتر شویم به سفیدی برسیم.

اکنون مداد کنتور B3را بر میداریم و خطی پررنگ و صاف روی پایین بیضی میکشیم.سپس همان روند بالا را به ترتیب با قلم مو های گفته شده انجام میدهیم.

دقت کنیم:روی خود بیضی بعد ازینکه مداد کنتور کشیدیم را آنقدر با قلم مو های موردنظر محو میکنیم که هیچ رد خطی نماند.و همچنین روند سایه زدن پایین یا بالای چشم(پلک)باید به صورتی باشد ک در اندازه کمی زودتر ب قسمت سفیدی مقوا برسیم.بعلاوه محو کردن در اینجا اهمیت بسیاری دارد به طوری ک مرز(خط مانند) قسمت تاریک و روشن نباید معلوم باشد.

به عکس زیر دقت کنید👇

طراحی با زغال قسمت پایین بیضی

نمونه ایی از تمریناتم رو میذارم بمونه برای یادگاری❤😍

سربلند و پیروز باشید🌹

هزینه حدودی وسایل این جلسه:

123000تومان

یک دیدگاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *